Mobil Bedava Sohbet

Dünya'nın en sık tercih edilen mobil sohbet odalarında sizde bedava sohbet edin.

Herkez Burada

Oral Seks Nedir? Oral Sex Nasıl Yapılı - Esohbetim.net Canlı Sesli Kameralı Mobil Görüntülü Sohbet


Oral seks sohbet, anal sex sohbet. Söz konusu oral seks olduğunda herkesin iyi, kötü bir fikri mutlaka var. Hem cinselliğin tabuları arasında gösterilen hem de kişilere olağanüstü bir haz veren ve tam da bu nedenle müthiş bir merak uyandıran oral seksi bir de biz ele alalım dedik.

Öncelikle oral seksin ne olduğuyla başlayalım: Oral seks aslında genel bir isimdir. Başrolün kimde olduğuna göre bilimsel adı değişir. Partnerinizi ağız ve dil ile uyarmanın en kışkırtıcı yolları arasında “cunnilingus” (vajina, vulva ve klitoris), “fellatio” (penis) ve anilingus (anüs) sayılabilir.
Evet, kesinlikle öyledir. Seks sadece penetrasyondan ibaret değildir. Ufak dokunuşlar, karşılıklı mastürbasyon ve oral seks gibi pek çok tahrik edici unsur seks olarak kabul edilir.Oral seks çiftlerin birbirleri ile yakınlaşmaları için de harika bir yoldur. Partnerinizin tam anlamıyla “tadına bakmak”, yatak odanızda kurduğunuz dinamikleri epeyce değiştirecektir. Her iki taraf da seksin tadına varmaktan hoşlanıyorsa, oral seks cinselliklerinin doğal ve eğlenceli bir parçası olabilir. Ancak unutmayın ki seksin her türünde olduğu gibi sizin ve partneriniz için haz, eğlenceli olduğu kadar güvenli de olmalıdır.

Sesli Sohbet, Mobil Chat, Kameralı Sohbet, ESohbetim, Kameralı Sohbet, Görüntülü Sohbet, OkeyAzram, MobilGeveze Sohbet

İyi haber şu ki hamile kalma ihtimaliniz yoktur. Ancak gebelikten korunma, güvenin bir yüzüdür. Diğer yüzü, yani zührevi hastalıklar söz konusu olduğunda pek de güvenli olduğu söylenemez. Oral seks partnerinizle vücut sıvılarınızı fazlasıyla paylaşmayı içerdiğinden uçuk, siğil, bel soğukluğu, Hepatit A, Hepatit B, Hepatit C, HIV, frengi, kasık biti ve klamidya gibi STI’lerin (Sexually Transmissible Infections), yani cinsel yolla bulaşan hastalıkların tehlikesine açıktır. Dolayısıyla işi riske atmamalı ve cinsel hastalıklardan korunmada tek yöntem prezervatifi kullanarak oral seks yapmalısınız.
Eğer uzun süreli bir partneriniz varsa ve birbirinizin tek partneriyseniz, oral seksin hastalıklarla ilgili iç karatıcı tarafını rafa kaldırabilirsiniz. Penetratif seks tek çare değildir. Birbirinizi tatmin etmenin kışkırtıcı ve kural dışı tarafına şans vermelisiniz. Karanlık tarafı ziyaret etmeyi ederek keyfinize bakın. Ufak kelime oyunları, farklı seks pozisyonları, eğlenceli seks oyunları nasıl ki denenmeyi hak ediyorsa, oral seks de bir şansı hak ediyor. Eğer aradığınız hazzı size vermezse, bir daha yapmazsınız.
Televizyon izlemekten sıkıldınız ya da sabah sabah tam da kahvaltı masasının başında keyif çatarken bir anda kanınız kaynadı. Bu sıradan anı hemen değerlendirin ve parterinizden koca bir lokma alın. Bu beklenmedik hareketinizin partneriniz tarafından reddedileceğini sanmıyoruz. Çünkü seksin spontane olanı her zaman daha kışkırtıcıdır ve sonunda alacağınız haz da buna paralel olarak artacaktır.
Oral sekste tüm kural ve kaideleri siz ve partneriniz belirleyeceksiniz. Dilinizin ulaşamayacağı noktalardan en lezzetli ısırıklara kadar her şey sizin haz haritanıza uygun olmalı. Bu nedenle oral seks ile ilgili derinlemesine ipuçları vermeye aslında çok gerek yok. Yine de sizin için ufak bir tüyomuz var elbette: Dilinizi kullandığınız kadar nefesinizi de kullanın! Bu basit ama etkili yöntem ön sevişmenin de her anında işinize yarayacaktır.Sinir uçlarını uyarmak için sıcak nefesinizi kullanmak, seksin rüzgarına kapılmanızı hızlandırmanın harika bir yoludur. Nefes, cunnilingus, fellatio ve analingus söz konusu olduğunda da etkisini gösterecektir. Dolayısıyla bunu kullanın; partnerinizin önünde eğildiğinizde, dilinizden önce nefesinizin temas kurmasına izin verin ve acele etmeyin. Gerçek teması ne zaman kuracağınızın bilinmezliği partnerinizin aklını başından alacak ve her iki tarafı birden haz dolu bir sona taşıyacaktır.


Yazar: admin

Görüntüleme: 42 defa

Kategori: Canlı Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 19 Mart 2024

Cevap bırakın