Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

Evli Çiftler NEDEN Tek Erkek Tercih Ederler

Evli Çiftler NEDEN Tek Erkek Tercih Ederler

Evli çiftler neden Tek erkekleri tercih ederler. Kameralı sesli mobil görüntülü seks yapmak istiyorum. Günümüz insanlarının her ne kadar farklı fantazileri olsa da hala cockold veya swinger tarzı özellikle çiftlerin yaşadıkları fantazilere büyük bir önyargı ile bakmaktalar. Bu bakış açısındaki antipatik durumların oluşmasındaki en büyük etken tabiki kültürümüzün tabularından başka bir şey değil ama bu gün bunu yazmayacağım. Bahsetmek istediğim konu evli çiftlerin diğer çiftlerle veya kadınlar ile değil tek bir erkek ile zaman geçirmelerinin gözlemlediğim nedenleri bunun birliktelik sırasında oluşan haz arttıran tarafları.

Bu güne kadar 6-7 farklı çiftin gecelerine tek erkek olarak davet edildim. ilk zamanlarda tedirginlik oluşsa da aslından insanların diğer fantaziler gibi bunu da deneyimlemek ve deneyimin sonunda farklı hazlar almak adına yaptıklarını görmek gerçekten bir jigolo için motive edici olabiliyor. Bunun en büyük yardımcısı ile anlayışlı bir koca ve ne istediğini bilen bir kadın.

Deneyimlediğim en büyük farklılık ise birliktelik sırasında çoğu zaman izleyici olan kocanın bu durumdan gerçekten düşündüğünüzden daha fazla haz alması. Eşinin kendi gibi bir başka erkeği de memnun ediyor oluşu, eşinin yataktaki en azgın/haz dolu anlarını 3. bir göz olarak gözlemlemesi çoğu zaman kocayı daha da azdıran bir durum oluyor. Kaldı ki özellikle 3lü olarak yapılan sex sırasında herkesin normalden kat ve kat haz alması aslında durumun en basit ve (sizler için) en anlaşılabilir tarafı.

Sesli Sohbet, Mobil Chat, Kameralı Sohbet, ESohbetim, Kameralı Sohbet, Görüntülü Sohbet, OkeyAzram, MobilGeveze Sohbet

Peki eşler bunu tarz toplum tarafından kabul görmeyen bir fantaziyi yaşamak konusunda evlerine güven konusunda sorun yaşamayacaklarını bilmelerinin ardında bir erkeği davet etmeleri (güven konusu tabi ki bu toplumda yaşıyorsanız en en en önemli unsur). Bunun nedeni aslında oldukça basit. Klasikleşmiş toplumsal algıların ötesinde hazlar yaşama isteği, monotonlaşan sex hayatını farklı fantaziler ile canladırma ve bir başka insan ile sex deneyimi yaşamak gibi oldukça anlaşılabilir nedenler.

Günlük hayatın artık insanı boğmaya başlayan monotonluğunun ardından gece, kapalı kapılar ardında günün her türlü saçmalığı ve sıkıntısının ardından doyumsuz hazlar yaşamak tabi ki bizleri hayata karşı daha yaşanılabilir günler sunmakta. Özellikle kalabalıklar içinde benliklerinden sıyrılarak robotlaşan insanın uç noktalarda yaşayacağı fantaziler kadar daha fazla motive edici bir unsur olabilir mi, hakkı olan kazancı alamıyorken…

admin 52 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50